Верхньобистрянська гімнізія

Ми-дослідники

Лабораторія 1 клас

Цілий тиждень ми активно працювали  і знайшли нові винаходи, які корисні для людини.Вдалося зробити

багато досліджень з водою.Учні за допомогою мікроскопа дізналися різні цікаві факти про воду.

А також дізналися:

Хто такий дослідник?Як розвивати в собі такі вміння?

Як людина досліджує світ?

Чи можна бути винахідником у наш час?

Як органи чуття важливі при дослідженні.

Дітки навчилися висловлювати свою думку, активно слухати співрозмовника в умовах усного спілкування, взаємодіяти з однокласниками. Розвинули в собі навички состереження, уважності. Зрозуміли, що органи чуття дуже важливі для людини, і що здоров'я треба берегти.

Також були виконані завдання з геометричними фігурами, конструктором Лего,що розвиває в дітей математичні здібності. Навчилися порівнювати фігури за розміром, кольором, формою.Багато вдалося зробити нових винаходів, що підтверджує засвоєння матеріалу.

1 група Винахід - робот, який готує корисні салати.

2 ГРУПА Винахід - сучасний годинник, який виділяє запах квітів в кімнату

3 група - робот, який знешкоджує гризунів, кротів на земельній ділянці

4 група - робот-машина, яка одночасно возить і прибирає сміття.

5 група. Створення ручки з пластиліну і конструктора Лего.Призначення: ручка, яка засвічується червоним при  некаліграфічному письмі.