Верхньобистрянська гімнізія

Тиждень "Театр"

Ми творимо театр

Презентація роботи учнів, а саме: створення будівлі театру, за допомогою конструктора Лего.Вдалося учням створити цікаві будиночки-театри, їх уява багатовимірна.Такі групові роботи об"єднують їх, сприяють дружнім відносинам, вчать відповідальності і старанності.А також розвивають мислення, дрібну моторику рук, мовлення, математичні здібності, згідно Державного стандарту НУШ.

Нам ще потрібно, звичайно, над цим попрацювати.На протязі тижня вдалося зробити багато: пограти в театр за допомогою ляльок, створити пальчикові ляльки , персонажі ляльок до казки "Рукавичка" , створити поступово лепбук "Театр" і т.і.Учні старалися, вони працьовиті і креативні.Напевно в декілька з них є талант до театру.Завдяки такому творчому підходу, потім виростають знамениті артисти, архітектори, художники.